Skandal na Banjici: Meč rukometaša Partizana i Železničara dugo bio u prekidu! Domaćini jurili sudije kurir TV

Kurir 26.02.2020

Rukometaši Železničara 1949 iz Niša savladali su kao gosti Partizan u derbiju 18. kola prvenstva Srbije rezultatom 26:21.

Duel drugoplasirane i trećeplasirane ekipe doneo je pregršt uzbuđenja u hali na Banjici, a viđen je i višeminutni prekid. Nezadovoljni odlukama sudijskog para Kovač - Milosavljević, članovi domaće ekipe su izazvali šestominutni prekid sredinom drugog poluvremena. U prvih 30 minuta viđena je ravnopravna borba, da bi Nišlije početkom drugog poluvremena stekle prednost. Napori Partizana da se vrati u meč nisu urodili plodom, a niz sudijskih čudnih odluka sredinom ovog