Борба Милоша Гутеше против опаке болести! Потребна средства за операцију карцинома мозга у Немачкој! Спасимо га заједно!
Курир 02.03.2020

Кад се болест надмено и без питања ушета у нечији дом, она не само да присваја нечије тело, већ око срца плете мрачну мрежу у којој се покопава нада.
Баш тако надмено и без питања 2013. године болест је ушла у дом Милоша Гутеше (30) из Зрењанина. Храбри младић је до сада, уз сву подршку породице, девојке Тамаре и пријатеља, два пута оперисан од карцинома мозга. Први пут на операционом столу у Клиничком центру Војводине, на одељењу неурохирургије, нашао се кад је имао 23 године. Пут среће за Милоша, као и за његове најмилије, тада се протезао читавим обимом планете, јер је тумор, напокон, уклоњен. Милошу










