Superliga – kakva utakmica na ‘Čairu’: Obilje preokreta, sve ‘prštalo’ od golova, Čumić heroj Radničkog!

Hot sport 07.06.2020

Navijači su na ‘Čairu’ imali prilike da uživaju u odličnom fudbalu koji je obilovao golovima.

Radnički je posle dosta uzbuđenja slavili sa 4:3 i na taj način Nišlijama koji su danas došli na niški stadion priredili utakmicu za pamćenje. Pred oko 1000 gledalaca gosti su bolje startovali. Živković je izveo slobodan udarac, oprobao se Atanasijević, ali je Ristić dobro reagovao. Potom je minut kasnije i Zogović imao priliku da ugrozi gol Nišlija. Veljko Trifunović je gostima doneo radost u 11. minutu. Rad je u 20. minutu preko Kaluđerovića uspeo da kruniše