Crno-beli raspucani na krilima trijumfa u derbiju: Partizan pobedio Čukarički i overio drugo mesto (video)

Kurir 14.06.2020

Fudbaleri Partizana savladali su Čukarički 4:1 (3:0)u derbiju 29.kola Superlige Srbije.

Na startu meča u Humskoj nije delovalo da će Partizan prvi zapretiti. Sve do trka Asana i odlične reakcije Matića kod prvog gola, gosti su delovali opasnije. Još dva pogotka pala su u prvom poluvremenu, oba u mreži gostiju, a strelci su bili Bibars Natho iz sjajnog slobodnog udarca i Uroš Vitas posle jedne gužve u kaznenom prostoru. Na 4:0 povisio je Sejduba Suma na asistenciju Bojana Matića u 54. minutu, a počasni pogodak za Čuku bio je delo Slobodana Tedića tri