Шабанов син слави рођендан: Илда истакла деколте, Михајло у кежуал издању, а ту је и Санелин муж, бивши фудбалер Бата Мирковић!

Блиц 15.06.2020  |  јован илић
Шабанов син слави рођендан: Илда истакла деколте, Михајло у кежуал издању, а ту је и Санелин муж, бивши фудбалер Бата…

Михајло, син покојног фолк певача Шабана Шаулића, вечерас прославља рођендан, а чланови његове фамилије су већ пристигли на весеље.

Он дочекује госте у кежуал издању, а међу првима су стигли његова сестра Илда, која се одлучила за деколтирану хаљину, док ју је пратио супруг Бојан, као и познати шминкер Душан Лазић. ВИДЕО Илда Шаулић и осмех због породице Са каквом лепотицом је Михајло био пре него што је упознао Младеновићку погледајте ОВДЕ. Санела, Илдина и Михајлова сестра, дошла је са мужем Зораном Батом Мирковићем, некадашњим фудбалером Партизана. Све фотке са лица места пронаћи ћете у

Прочитајте још

Кључне речи

Забава, најновије вести »