Pet minuta horora za Dijega Koštu: Dao autogol u 11. minutu, pa u 16. promašio penal protiv Barse

Telegraf 30.06.2020  |  Telegraf.rs

Ipak, penal je ponovljen prosle VAR intervencije i Saul Nigez je bio precizan za 1:1

Dijego Košta nije mogao da zamisli gori početak derbija 33. kola Primere protiv Barselone - autogol i promašen penal na Nou Kampu za samo pet minuta! Međutim, imao je dosta sreće u tom 16. minutu, jer je Mark Andre ter Štegen napustio ranije liniju i VAR je "ponovio" šut sa bele tačke. Šut koji je uzeo Saul Nigez i - pogodio! Bio je to gol za 1:1, nakon što je Košta u 11. minutu prevario svog golmana Oblaka i petom posle kornera postigao autogol. Što se tiče samog