Mihajlović pobesneo, napao italijanske novinare: Srpski trener ljut posle poraza od Sasuola, a onda uradio nešto o čemu bruji Italija!

Sportal blic 09.07.2020
Mihajlović pobesneo, napao italijanske novinare: Srpski trener ljut posle poraza od Sasuola, a onda uradio nešto o čemu…

Siniša Mihajlović, trener Bolonje, bio je besan posle poraza od domaćina Sasuola rezultatom 2:1.

Očito je veliki trijumf pobedom nad učinio svoje, uspavao igrače , koje je u takvom momentu uhvatilo Sasuolo i golovima Berardija i Haraslina slavio 2:1. Srpski trener je i ovoga puta bio u centru pažnje, pošto ga je sudija isključio u 82. minutu zbog prigovora. Tek u 91. minutu sjajni Musa Barou je uspeo samo da ublaži poraz svojim novim golom za . - Oni su igrali bolje, a ja sam zasluženo isključen - rekao je Mihajlović posle meča i pokazao svoj borbeni duh u