Ludnica u Ingolštatu! Nirnberg izbegao pad u treću ligu golom u 96. minutu posle „bunarenja“ (video)

Mozzart sport 11.07.2020

Šta je sve domaćin uradio, postigao je tri gola i opet ostao bez promocije - 3:1

Kakva ludnica u Ingolštatu! U borbi za Cvajtu Nirnbeg je bio na konopcima, već je istekla nadoknada vremena u momentu dok je Ingolštat imao rezultat kojim je držao promociju u džepu, a onda su gosti posle klasičnog bunarenja uspeli da daju gol u 96. minutu utakmice i da sa tim pogotkom ostanu u Cvajti i ne ispadnu u treći rang - 3:1 (0:0). Prosto neverovatno, Ingolštat je bio jednom nogom već promovisan u Cvajtu. Ali Nirnberg je volšebno preživeo. Nirnberg je imao