Jang Bojs gubio, pa rastužio zvezdaše u goleadi: Sulejmaniju se pišu dve asistencije za 5 minuta

Telegraf 15.07.2020  |  Telegraf.rs

Šampion Švajcarske dobio Servet sa 4:2 zahvaljujući dva brza gola na isteku sata igre

Jang Bojs nastavlja mrtvu trku za šampionsku titulu sa Sent Galenom! Trku koja i te kako interesuje Crvenu zvezdu kojoj od prvaka Švajcarske, između ostalog, zavisi hoće li biti nosilac u 3. kolu kvalifikacija za Ligu šampiona! Kao što znate, za to im je potrebno da šampion ne bude Jang Bojs koji je u sredu veče ppobedio Servet sa 4:2! Iako su gubili rezultatom 1:0. Gosti su poveli u finišu prvog poluvremena, da bi Fašaht uspeo da izjednači do odmora. A u nastavku