Нападач који је 2 пута одбио Звезду спречио Јувентус да званично постане шампион

Телеграф 23.07.2020  |  Телеграф.рс

Македонац Несторовски погодио изједначење, Фофана донео три бода у надокнади времена

Јувентус ће на званичну промоцију девете узастопне титуле морати да сачека још једно коло Серије А, јер су прву меч лопту пропустили у четвртак вече у Удинама - 2:1 (0:1)! Иако су на полувремену имали гол вишка, стрелац је био штопер Матијас Де Лихт у 42. минуту, Јуве је већ у 52. примио гол од човека који је два пута одбио Црвену звезду - Илије Несторовског! Македонски нападач се одлично снашао после једног центаршута и главом у паду матирао је Шћесног, да би Секо