Bivši igrač Zvezde skrivio penal u najluđem meču za titulu, njegov tim kod kuće ostao bez pehara

Telegraf 03.08.2020  |  Telegraf.rs

Krajova izgubila od Kluža kod kuće sa 3:1, iako su posle 10. minuta vodili sa 1:0

Prvenstvo sa najluđim krajem je konačno završeno - Kluž je pobedom u gostima protiv Krajove rezultatom 3:1 (1:1) stigao do svog šestog naslova u Rumuniji, trećeg uzastopno! S razlogom kažemo sa najluđim krajem, jer je nekoliko časova pre utakmice izvršeno anonimno glasanje Izvršnog odbora tamošnjeg saveza gde je donešena odluka da će se šampion dobiti na produžetke ili penale da je kojim slučajem posle 90 minuta bio nerešen rezultat. Kluž je imao dva boda više od