Crveno-beli se mučili pa namučili Evropu Zvezda uplašila, pa izgledala moćno i u stilu prošla u drugo kolo

Sportal blic 18.08.2020  |  P. L.

Fudbaleri Crvene zvezde uspešno su prebrodili prvu prepreku na putu ka Ligi šampiona, rezultatom 5:0 (2:0) savladali su prvaka Gibraltara, Evropu.

Mada ubedljivo, crveno-beli su se pošteno namučili tokom dobrog dela prvog poluvremena. Čak 35 minuta fudbala Zvezdi je bilo potrebno da slomi otpor rivala, tačnije nisu ga izabranici Dejana Stankovića do tada ni lomili. Mučili su se više od pola sata, a da su malo više sreće imali gosti, poveli bi u 27. minutu kada je Galjardo Valdez imao stoprocentnu priliku nakon neozbiljnog poteza Milunovića. A kada su se uplašili od eventualnog, strašnog iznenađenja,