Šest golova zalečilo rane posle Omonije: Zvezda iskalila bes na Voždovcu! Evrogolovi na Marakani (video)

Kurir 20.09.2020

Fudbaleri Crvene zvezde nastavili su pobednički niz u Superligi Srbije i pobedom nad Voždovcem 6:0 (3:0) zalečili rane posle poraza nakon penala od Omonije u kvalifikacijama za Ligu šampiona.

Lider domaćeg šampionata je pitanje pobednika rešio u prvom poluvremenu kada su postignuta tri pogotka, od kojih je posebno atraktivan bio onaj Željak Gavrića u 20, minutu. Ništa manje atraktivni nisu bili ni pogotci u nastavku, koji su delo Veljka Nikolića, Mirka Ivanića i Milana Pavkova. Drugo poluvreme 90. minut - Kraj utakmice 90. minut - GOOOOOL 6:0 Pavkov 81. minut - Sam finiš meča, Ivanić promašuje veliku šansu za 6:0! 69. minut - Dobra akcija i solidna