Čelsi se brukao, pa spektakularno izbegao poraz u 93. minutu: Od 0:3 do 3:3, junak je Abraham!

Telegraf 26.09.2020  |  Telegraf.rs

Frenk Lampard bio pred ponorom, a onda je njegov super skupi tim pokazao karakter

Nastavlja se košmaran start sezone za navijače Čelsija, iako ekipa Frenka Lamparda nije poražena na gostovanju kod VBA, mada je bila pred debaklom posle 27. minuta kada je na semaforu pisalo - 3:0! Tim rezultatom završen je prvi deo igre, a onda su gosti, prepuni napadačkog potencijala, uspeli da izrežiraju dramatičan finiš, na kraju i egal golom Abrahama u 93. minutu! Pogledajte gol za remi i bod Čelsija u režiji Temija Abrahama. Tim kluba koji je uložio ogromne