Poniženje mančester junajteda - 1:6 za istoriju: Murinjo i ekipa obrukali velikana, Old Traford ovo nikad nije video!

Mondo 04.10.2020  |  Mladen Šolak

"Crveni đavoli" će pamtiti ovu bruku - 1:6!

"Crveni đavoli" će pamtiti ovu bruku - 1:6! Nezapamćeno! Mančester junajted je u Premijer ligi od njenog osnivanja 1992. i u tom takmičenju odigrao je 1.078 utakmica ali ovako nešto nije doživeo. Totenhem je postao prvi tim koji je na Old Trafordu dao četiri gola do poluvremena, a odmah posle pauze je dao i peti, pa šesti, za neverovatnih: Junajted - Totenhem 1:6 (1:4) Iako je ekipa Ole Gunar Solskjera u prvom minutu iz penala povela 1:0 golom Bruna Fernandeša, tim