Gusta magla izrežirala veče senzacija na Mapeju: Mamma mia Đuričić i "štikla" za špice, Lukićeva majstorija, Kirikešov projektil, Sasuolo od 1:3 do 3:3 za minut (video)

Mozzart sport 23.10.2020
Gusta magla izrežirala veče senzacija na Mapeju: Mamma mia Đuričić i "štikla" za špice, Lukićeva majstorija, Kirikešov…

Na kraju 3:3 u uzbudljivom okršaju Sasuola i Torina

Ako pitate stručnjake za italijanski fudbal reći će vam da je Sasuolo “prijatelj svake kuće“ jer igra izuzetno dopadljiv i lep fudbal. U gustoj magli na Mapeju večeras imali smo priliku da vidimo pravi spektakl u režiji kluba iz Ređo Emilije i gostiju iz Torina! Čak šest pogodaka gde se prosto ne zna koji je lepši od kojeg, Sasuolovo vaskrsnuće uz dva pogotka za manje od minut i bravure srpskih reprezentativaca Filipa Đuričića i Saše Lukića! Možda je baš do guste