"Kad mogu na splavu 4-5 sati, mogu da izdrže i poluvreme": Rade Bogdanović slikovito o igri Zvezde

Telegraf 23.10.2020  |  Telegraf.rs

Uvek se ima šta čuti od bivšeg napadača Atletika i Verdera, ovaj put do tančina je, u svom stilu, analizirao poraz Zvezde u Nemačkoj u studiju RTS-a

Bivši fudbaler Rade Bogdanović bio je gost u studiju RTS-a tokom utakmice Hofenhajma i Zvezde, bio je u elementu u svom stručnom izlaganju o meču, pa je zbog izjava brzo pokupio simpatije ljubitelja fudbala. Rada je ležerno, kao da nije pred kamerama, ali opet realno i objektivno, za početak detaljno analizirao Zvezdine strance, kritikujući ih. Izdvojili smo njegove citate za prvo poluvreme... - Dve scene su bile najvažnije u prvom delu… Prvo kada je Katai poslao