Koga je sve Srbija "otela": Napadač Bajerna i Paunovićev biser izabrali Srbiju, a sa Nemcima se tučemo za vunderkinda!
Mondo 30.10.2020 | Nikola Lalović
![Koga je sve Srbija "otela": Napadač Bajerna i Paunovićev biser izabrali Srbiju, a sa Nemcima se tučemo za vunderkinda!](https://nstatic.net/img/logo/s/mondo.png)
Fudbalski savez Srbije je u velikoj ofanzivi, u prethodnih nekoliko godina uspeli smo da ubedimo veliki broj fudbalera da zaigra za Srbiju.
Fudbalski savez Srbije je u velikoj ofanzivi, u prethodnih nekoliko godina uspeli smo da ubedimo veliki broj fudbalera da zaigra za Srbiju. U vremenu globalnih migracija, a pogotovo posle ratova devedesetih i teške ekonomske situacije u našoj zemlji mnogi ljudi sa ovih prostora otišli su u bogate zapadne zemlje. U begu od rata i siromaštva sa sobom su poneli ljubav prema domovini, ali i ljubav prema fudbalu. Tokom prethodnih dvadesetak godina svedoci smo toga da