Serija A - Uzbudljiv finiš u Bergamu, Interu bod, raspucani Mhitarijan doneo pobedu Romi!

Sportske.net 08.11.2020  |  Sportske.net

Završene su još tri utakmice sedmog kola italijanske Serije A. Popodne u znaku Henrika Mhitarijana.

Posle derbija u Rimu, gde je Lacio izvukao bod protiv Juventusa (1:1), veliku pažnju privukao je i duel Atalante i Intera u Bergamu. Završen je istim rezultatom, 1:1, a i jedni i drugi mogu da žale za još par neiskorišćenih prilika, kada su mogli i do sva tri boda. Prvo poluvreme proteklo je bez golova i bez mnogo zanimljivog sadržaja, a posle trinaest minuta u drugom, Inter je poveo golom Lautara Martineza, na asistenciju Ešlija Janga sa leve strane. Na