Lacio do boda protiv Juventusa u petom minutu nadoknade, Zlatan od tragičara do junaka (video)

Sportski žurnal 08.11.2020

Fudbaleri Napolija pobedili su u gostima Bolonju 1:0, u 7. kolu italijanske Serije A

Vodeći Milan bio je na pragu prvog poraza. Zlatan Ibrahimović je pola sata pre kraja promašio penal, ali je u nadoknadi pogodio za 2:2. Fudbaleri Lacija i Juventusa igrali su danas nerešeno 1:1, u sedmom kolu Serije A. Juventus je vodio u Rimu, a strelac je bio Kristijano Ronaldo u 15. minutu. Izjednačio je Felipe Kaisedo u petom minutu nadoknade. Srpski fudbaler Sergej Milinković-Savić igrao je celu utakmicu za Lacio. Fudbaleri Atalante i Intera igrali su danas