Srbija remizirala sa Mađarima, minimalne šanse za opstanak u B diviziji Lige nacija

Radio 021 15.11.2020  |  Sportklub, 021

Fudbaleri Srbije remizirali su sa Mađarskom u Budimpešti u petom kolu B3 grupe Lige nacija rezultatom 1:1 i time sveli šanse za opstanak u B diviziji na minimum.

Srbija je povela golom Nemanje Radonjića u 17. minutu. Jović je na levoj strani glavom spustio loptu krilnom igraču Marseja, koji je pretrčao jednog rivala, predriblao drugog i pogodio mrežu pored istrčalog golmana Dibuša. Imali su Mađari inicijativu što im se isplatilo u 39. minutu, kada su domaćini izjednačili preko Zolta Kalmara. Posle duplog pasa sa Nemanjom Nikolićem na 20 metara ispala je cela odbrana Srbije, Kalmar je izbio sam pred Dmitrovića i rutinski