Ni poraz, ni pobeda, najrealnije: Jović kaže da Tumba nije ni morao da bude na klupi protiv Mađara

Telegraf 16.11.2020  |  Telegraf.rs

Srpski fudbaler kaže da je očekivao meč kakav je naša reprezentacija odigrala protiv Mađarske u B diviziji Lige nacija

Luka Jović je dodao da je njemu i saigračima teško pao prethodni poraz od Škotske u finalu baraža za odlazak na Evropsko prvenstvo 2021. godine. " Orlovi" su u nedelju remizirali sa Mađarskom 1:1, a upravo je Luka asistirao Nemanji Radonjiću za vodeći gol srpskog nacionalnog tima u 17. minutu. Mađari su nakon toga izjednačili u 39. minutu pogotkom Kalmara. - Mislim da je nerešen ishod najrealniji. Imali smo šanse pred kraj utakmice koje nismo iskoristili. Krivo nam