Njukasl trijumfovao na domaćem terenu, naš defanzivac imao gaf u prvom minutu meča!

Alo 12.12.2020  |  Alo.rs/LJ.V.

Njukasl je ostvario pobedu protiv Vest Bromič Albiona (2:1) u okviru 12. kola Premijer lige

Domaća ekipa postigla je pogodak u prvom minutu meča, a jedan od krivaca za to je i naš defanzivac Bane Ivanović. Sve se desilo u akciji koju je greškom započeo Branislav Ivanović, koji je tražio faul kod aut linije. Lopta je letela ka Ivanoviću koji je bio u duelu sa Kalumom Vilsonom, u padu je Bane petom udario loptu koja je otišla pravo među "svrake", a onda ju je Almiron smestio u gol. U 50. minutu Furlong je uspeo da izjednači rezultati i tako donese nadu za