Рукометаши Војводине без премца - годину завршили без пораза у домаћим такмичењима

Радио 021 22.12.2020  |  021.рс

Рукометаши Војводине победили су у Лесковцу екипу Дубочице, резултатом 34:23, у 11. колу А групе Аркус лиге, чиме су 2020. годину завршили без пораза у свим домаћин такмичењима.

Било је јасно да су шампиони дошли у Лесковац по победу, а на паузу између два полувремена отишло се при резултату 18:10 у корист гостију из Новог Сада. Десни бек Николић, те Вошина крила Шотић и Станковић, "бомбардовали" су гол Дубочице. Ова три рукометаша су заједно постигла 21 гол. Сва тројица су по седам пута смештали лопту у гол противника. Привели су изабраници Бориса Ројевића меч крају, повећавајући своју предност из првог полувремена, па је после 60 минута