Грађани се разишли на молбу посланика ДПС-а: Завршен протест испред црногорске Скупштине, најављена нова окупљања за “дан, два”
Недељник 28.12.2020 | Михајло Драшкић

(Бета/АП Пхото/Ристо Бозовиц) Испред зграде Скупштине Црне Горе данас око 17 часова поново се окупила група грађана која је скандирала “издаја, издаја”, а која се и раније данас окупила због протеста против најављених измена Закона о слободи вероисповести.
Окупљени су користили непримерене речи, највише на рачун потпредседника Владе Црне Горе Дритана Абазовића, преносе Вијести. Окупљени грађани су почели да се разилазе око 21 час, тек након молбе потпредседника ДПС-а и посланика у Скупштини Црне Горе Душана Марковића. Он им је поручио да се “виде поново сутра или прекосутра”. Њима су се претходно око 19 часова обратили такође посланици ДПС-а Андрија Николић, Александра Вуковић, Сузана Прибиловић… Посланик ДПС-а












