Topovi ponovo gruvaju: Arsenal demolirao Banetovu družinu i definitivno izašao iz krize! Video

Kurir 02.01.2021

Fudbaleri Arsenala pobedili su večeras na gostujućem terenu Vest Bromvič Albion sa 4:0, u utakmici 17. kola Premijer lige.

Arsenal je poveo u 23. minutu golom Kirana Tirnija, a pet minuta kasnije prednost je udvostručio Bukajo Saka. Posle toga dvostruki strelac bio je Aleksandar Lakazet, koji je postigao golove u 60. i 64. minutu. Londonska ekipa ostvarila je treću uzastopnu pobedu, ukupno sedmu u ligi i 11. je na tabeli sa 23 boda. Vest Bromvič za koga je nastupio srpski fudbaler Branislav Ivanović je nastavio loš niz i posle 11. poraza zauzima pretposlednje 19. mesto sa osam bodova.