Novi korona presek po gradovima: Najviše zaraženih u Beogradu, Kragujevcu, Nišu…
Nedeljnik 03.01.2021 | Mihajlo Draškić
![Novi korona presek po gradovima: Najviše zaraženih u Beogradu, Kragujevcu, Nišu…](https://nstatic.net/img/logo/s/nedeljnik.png)
(BETAPHOTO/MILOS MISKOV/MO) U poslednja 24 sata u Srbiji je na koronavirus testirano je 7.573 osoba, od kojih je 1.966 pozitivno.
Potvrđeno je da je preminulo 37 osoba. Na respiratorima u bolnicama širom Srbije nalazi 265 pacijent, dok procenat pozitivnosti, broj pozitivnih u odnosu na broj testiranih, iznosi 25,96 odsto. Kada je reč o gradovima, najviše novozaraženih je u Beogradu, Kragujevcu i Nišu… U Beogradu je u poslednja 24 sata registrovano 603 nova slučaja koronavirusa. Kragujevac je prijavio 87 novozaraženih , Niš – 73, Šabac – 60, Novi Sad – 57. Slede Kraljevo sa 48 novozaraženih,