Inter brojao do šest: Upisao se i bivši fudbaler Mladosti, remi Lacija, ubedljivi Napoli i Atalanta (video)

Večernje novosti 03.01.2021  |  Novosti online

FUDBALERI Intera na "Đuzepe Meaci" dominatnom partijom savladali su Krotone 6:2, iako je na poluvremenu bilo 2:2.

Heroj Intera bio je Lautaro Martinez, postigavši tri pogotka. Jedan je postigao Romelu Lukaku, Belgijanac se u završnici povredio, kod četvrtog je Marone poslao loptu u svoju mrežu. Gosti su poveli golom Zanelata u 12. minutu, izjednačio je Martinez u 20. da bi autogolom Maronea u 31. došao Inter do preokreta, da bi Vladimir Golemić sa "bele tačke ponovo poravnao rezultat u 36. minutu. U drugom poluvremenu Inter je potpuno razbio Krotone, pošto je u 57. minutu svoj