Pravi primer moći i straha: Ovako izgleda VAR u 10. minutu nadoknade kad je gazda kluba poslanik u parlamentu! Video

Kurir 01.02.2021

Na fudbalskoj utakmici za prvaka kuvajtske lige je viđena verovatno najlošija odluka otkad se koristi VAR.

Al Kuvajt je u gostima pobedio Al Sahel 3:2 golom iz penala u 11. minutu sudijske nadoknade iako je od 87. minute gubio 2:1. Domaćinima je u 77. isključen igrač, u 87. su primili gol za 2:2, a u 101. minutu je Naser doneo pobedu gostima nakon komično dosuđenog penala. Igrač Al Kuvajta prošao je čuvara u šesnaestercu, zamahnuo u prazno i pao na travu. Sudija je iste sekunde dosudio penal, a onda je, da bi sve bilo regularno, išao da pogleda snimak. Do ekrana sa