(VIDEO) U dvoboju MVP-a i budućeg MVP-a, pobedu je odneo treći: Jokićeva napadačka rapsodija i novi poraz Denvera

Nedeljnik 09.02.2021  |  Uroš Jovičić

Foto: Profimedia Kada je na 8:45 do kraja treće četvrtine Janis Adetokumbo zakucao i doneo prednost Milvokiju, prvu prednost gotovo od samog početka, malo ko je mogao da pretpostavi da Denver više nijednom neće doći do vođstva.

Nagetsi su do kraja te deonice još samo dva puta izjednačili i to je bilo sve. Baksi su na kraju slavili rezultatom 125:112, u utakmici u kojoj su glavne uloge imali aktuelni MVP i budući MVP, ali je prelomnu ulogu odigrao ipak Kris Midlton. Denver je kao i uvek, od kada nama problem sa sve četiri četvrtine, imao problem sa trećom. Čitavo prvo poluvreme imao je malu prednost i nije uspevao da se odvoji, ali je tim izgledao kompaktno. U trećoj četvrtini je napad