Ne osvaja se titula tako lako: Novi kiks lidera - nada za Real Madrid i Barselonu

Mondo 18.02.2021  |  Mladen Šolak

I dalje imaju sigurnu prednost, ali će ovaj rezultat svakako obradovati rivale u borbi za šampionski pehar

I dalje imaju sigurnu prednost, ali će ovaj rezultat svakako obradovati rivale u borbi za šampionski pehar Atletiko Madrid je i dalje prvi na tabeli Primere, ali je u sredu drugi put odigrao nerešeno u poslednja tri kola. Levante – Atletiko 1:1 (1:1) Srpski vezista Nemanja Radoja bio je starter domaćih in a terenu je proveo prvo poluvreme, u kojem je njegov tim poveo golom Enisa Bardija u 17. minutu, ali potom i primio izjednačujući pogodak Markosa Ljorentea, za