Fantastična utakmica u bergamu: Čak šest pogodaka viđeno je u drugom poluvremenu između Atalante i Napolija! (video)

Hot sport 21.02.2021  |  Jovan Dević HotSport HotSport

Neverovatna utakmica! Fudbaleri Atalante slavili su kao domaćini protiv Napolija sa 4:2 (0:0) u 23. kolu Serije A, a svi golovi postignuti su u drugom poluvremenu! Posle prvih 45 minuta rezultat je bio 0:0, a u 26. minutu isključen je trener Atalante, Đan Pjer Gasperini.

Vodstvo domaćinu doneo je Zapata u 52. minutu posle sjajne reakcije glavom. Napoli je ekspresno stigao do izjednačenja, a strelac je bio Zijelinski u 58. minutu. Novo vodstvo domaćinu doneo je Gosens u 64. minutu, nakon asistencije Zapate. Igrao se 71. minut kada je Murijel povećao vodstvo svoje ekipe, a već u 76. minutu isti igrač je postigao autogol. <span data-mce-type="bookmark" style="display: inline-block; width: 0px; overflow: hidden; line-height: 0;"