Krstajićev TSC ne zna da primi gol, tuča u Ivanjici, Kahriman sačuvao Radovu pobedu na "krovu"

Telegraf 22.02.2021  |  Telegraf.rs

Klub iz Bačke Topole "skočio" na 5. mesto, posle 10 osvojenih bodova u četiri prolećna kola

Fudbaleri TSC-a ubedljivo su pobedili Bačku na domaćem terenu rezultatom 3:0 (3:0), u utakmici 23. kola Superlige Srbije! Bio je ovo i četvrti vezani meč tima iz Bačke Topole na kom nisu primili gol, odnosno mrežu su sačuvali na svakom meču na kom ih je predvodio novi trener Mladen Krstajić. Pitanje pobednika bilo je rešeno već u prvom poluvremenu. Najpre je Jug Stanojev postigao sjajan pogodak volejom u 18. minutu, da bi Đuro Zec u 40. i 41. završio posao i vinuo