За викенде посебне мере?! Тиодоровић уочи седнице Кризног штаба - поред новог радног времена, на столу још једна опција!
Мондо 23.02.2021 | Марија Иветић

У случају да број заражених настави да расте, ограничавање радног времена угоститеља и тржних центара биће вероватно за почетак до 18 сати.
У случају да број заражених настави да расте, ограничавање радног времена угоститеља и тржних центара биће вероватно за почетак до 18 сати. Проф. др Бранислав Тиодоровић, члан кризног штаба за борбу против короне, каже да је његов став да треба затворити угоститељске објекте у местима где је огроман број заражених, попут Ариља и Врања. У случају да број зараженх не буде падао у наредних неколико дана, каже и да у целој Србији за почетак треба скратити радно










