RK Arilje: Poniženi smo kao sportisti i ljudi, treneru pretili lisicama i hapšenjem
Glas Zapadne Srbije 02.03.2021
![RK Arilje: Poniženi smo kao sportisti i ljudi, treneru pretili lisicama i hapšenjem](https://nstatic.net/img/logo/s/glas-zapadne-srbije.png)
Arilje – Odlazak rukometaša iz Arilja na utakmicu u Kosovsku Mitrovicu na administrativnom prelazu Jarinje pretvoren je u pravu noćnu moru.
Kombi u kom su se nalazili igrači je zaustavljen, a trenera i vozača su izveli napolje i sat vremena zadržavali bez ikakvog osnova, pretili kaznama i hapšenjem, prenosi RINA. „Rekli su nam kako da bi igrali utkamicu moramo da imamo saglasnost prištinske vlade i njihovog ministarstva za sport, pošto to nismo posedovali ne možemo da pređemo. Počeli su da prete kako će iz Prištine doći tužilac, mahali su lisicama i govorili da će nas zadržati mesec dana. Sva ta