Srbin glavna tema kiparskih medija: Jovanović igrač utakmice, sjajnim odbranama doneo bod Apolonu (video)

Večernje novosti 02.03.2021  |  Novosti online

FUDBALERI Apolona remizirali su na gostovanju Anortozisu (2:2) a igrač utakmice uprkos remiju bio je srpski golman.

Nakon dva i po meseca pauze koji su usledili zbog povrede srpski golman vratio se na teren, pokazao je da će u borbi za titulu biti važno oružje Apolona koji je sa igračem manje došao do boda u prvom duelu plej-ofa. Jovanović je odigrao drugi meč u sezoni za Apolon, koji je u prethodnom slavio sa 2:1. Apolon je na gostujućem terenu došao do vođstva veoma rano, već u 10. minutu. Nikolas Diguini postigao je gol u 10. minutu. Gosti su zbog direktnog isključenja Vilde