Veliki uspeh kragujevačkih kikboksera – Osvojili četiri zlatne medalje u Kruševcu

Glas Šumadije 29.03.2021  |  Zoran Mišić

Na prvenstvu Centralne Srbije u Kik Boksu u disciplini K1 održanom u subotu, 27. marta 2021. godine u Kruševcu sportisti Kik boks kluba „Radnički” osvojili su čak četiri zlatne medalje, pod rukovodstvom trenera Radomira Radomirovića i Nikole Mančića.

Veliki uspeh kragujevačkih kik boksera pojedinačno u kategorijama izgleda ovako: – Kadet Đorđe Dimitrijević osvojio je zlatno odličje u kategoriji do 67 kilograma, sem zlatne medalje Dimitrijević je dobio i pehar za najboljeg takmičara u kadetskoj konkurenciji. – Junior Lazar Vesković u osvojio je zlatnu medalju kategoriji do 63.5 kilograma. – Senior u B klasi Nikola Petrovic u pobednik je i osvajač zlatne medalje kategoriji do 81kilograma. – Senior Lazar