Partizan odigrao ponajbolji meč sezone protiv FMP-a i slavio sa +23, Trifunovićeva rafalna paljba

Telegraf 08.04.2021  |  Telegraf.rs

Mladi košarkaš crno-belih večeras je bio apsolutno nezaustavljiv kada je šut sa distance u pitanju

Igrači Partizana odigrali su jednu od najboljih utakmica ove sezone u ABA ligi. Nakon naročito impresivnog prvog poluvremena, tokom kojeg su crno-beli pogađali gotovo sve što su mogli i igrali sjajnu odbranu, problema nije bilo da se sačuva rezultatska zaliha u drugih 20 minuta, pa je na kraju upisana četvrta vezana pobeda u regionalnom takmičenju - 97:74. Prvo poluvreme crno-belih bilo je zaista impresivno, toliko da spada u red najboljih ove takmičarske godine.