Rad nadigrao Novi Pazar, pobede Vojvodine, Napretka, Metalca i Inđije

RTS 12.04.2021

Fudbaleri Rada savladali su Novi Pazar sa 3:2 u derbiju začelja 31, kola Superlige Srbije. Vojvodina bolja od Zlatibora, 2:1. Napreda siguran protiv Mačve – 2:0. Čast gostiju odbranio Metalac protiv Radnika u Surdulici, 2:1. U prvom meču današnjeg programa Inđija bolja od Bačke rezultatom 1:0.

U izuzetno uzbudljivom meču Rad je postigao gol više od Novog Pazara i izjednačio se sa protivnikom na tabeli. Sada obe ekipe imaju po 36 bodova, Novi Pazar je u sigurnoj zoni na 14. mestu, a Rad zauzima 15. poziciju i predstoji mu borba za opstanak. Domaćin je poveo u 10. minutu preko Gojkovića, Novi Pazar je izjednačio u 26. strelac je bio Delimeac. Pri ovom rezultatu otišlo se na odmor. Do nove prednosti Rad je došao u 52. minutu preko Sarića. Kaluđerović je