Radnik vodi na poluvremenu! Falko promašio penal za Zvezdu, Milovanović doneo prednost Surduličanima! (video)

Hot sport 17.04.2021  |  Vladimir Andonov Vladimir

Fudbaleri Crvene zvezde i Radnika igraju meč 32. kola Superlige Srbije, a trenutni rezultat je 1:0 za goste iz Surdulice.

Jedan od krivaca zašto crveno-beli nisu poveli jeste Filipo Falko. Italijan je u 24. minutu imao priliku da iz penala postigne gol, ali je slabo šutirao, te je rezervni golman gostiju Ranđelović odbranio njegov udarac. https://hotsport.rs/wp-content/uploads/2021/04/Falko-promasio-penal.mp4 Kako to obično biva, ekipa koja je promašila veliku priliku je kažnjena. Nekadašnji omladinac crveno-belih Uroš Milovanović je postigao vodeći gol za Radnik, igrao se 35. minut.