Nema Asana, nema problema: Natho kreirao i pogađao, Partizan upisao laganu pobedu protiv TSC-a

Telegraf 05.05.2021  |  Telegraf.rs

Tri gola u razmaku od 15 minuta u drugom poluvremenu pogurala su crno-bele do pobede

Dva lica Partizana u dva poluvremena i ubedljiva pobeda nad TSC, koja je izvojevana daleko boljom igrom u drugih 45 minuta, kojima su crno-beli postigli tri, a mogli su, po prilikama bar još toliko golova. Strelci za tim iz Humske bili su Bibras Natho iz jedanaesterca, Filip Holender i Miloš Jojić, dok je utešni gol za goste delo Borka Duronjća - 3:1 (0:0). Moraće Partizan da se navikne na život bez Takume Asana, a da to neće biti nimalo lako svedoči i prvo