Dokle više ljudi, stvarno?! Ima li kraja urušavanju srpskog fudbala? Super liga i Prva liga se takmiče da nađu novo dno

iKragujevac 06.05.2021

DERBI meč Prve lige Srbije između Kolubare i kragujevačkog Raničkog ozbiljno konkuriše za titulu najveće sramote srpskog klupskog fudbala, a to u ovom trenutku nije mali "podvig". Publika na stadionu, nepostojeći penal, sumnjiv crveni karton, napadi na sudije - svega je bilo u Lazarevcu

Drugoplasirani tim Kolubare savladao je prvoplasirani Radnički iz Kragujevca 3:1, ali tek nakon velikog preokreta i dosta bure u Lazarevcu, u meču odigranom pred prisustvom brojne publike!? Kada su Kabel i IMT u ranijem terminu upisali pobede, ekipa Kolubare "skliznula" je na četvrto mesto na tabeli, a kada je Radnički poveo u 30. minutu preko Vidovića, činilo se da će ostati van pozicija koje vode u Superligu. Međutim, u drugom poluvremenu se slika ozbiljno menja.