Poslednje kolo odlučuje! Sve je moguće. Blačani, ipak, u prednosti. Igraju kao domaćini!

Plus online 08.06.2021  |  Pirot Plus Online

Pirotska okružna liga 21.kolo Pirot: Spartak - Zvezda Blato 3:1 SPARTAК: Jovanović-8, Pešić-7, Božilović-7, Živić-7, Živković-7, Stojić-8, Stojiljković-9 od 83 minut Pešić-6, Durmišević-6,5 (od 58 minut Džunić.S-6,5, Mitić-7,5 od 60 minut Jonić-7 , Stoičev-7.

ZVEZDA: Đošić-7, Đorić-5,5, Taskov,5,5, Stanimirović-6, Stanković-6 od 77 minut Mladenović-6, Dinčić-5,5 od 67 minut Popović-5,5, Jovanović-6, Ćirić-5,5 od 30 minut Rančić-6, Stamenkov-6,5 od 67 minut Stanković.N-6, Đigov-6, Jocić-6,5 Igrač utakmice: Stojiljković Miloš Gledalaca: Nije bilo. Strelci Za domaću ekipu Stojiljković u 21 i 78 minutu i Mitić u 41 minutu, za goste Jocić u 84 minutu. Sudije utakmice:Nonić 8,4, Đorđev 8,3, Rančić 8,2 Delegat utakmice: