Spremite se na zastoje: Radovi na deonicama na više putnih pravaca, na graničnim prelazima duža zadržavanja
Blic 14.06.2021
![Spremite se na zastoje: Radovi na deonicama na više putnih pravaca, na graničnim prelazima duža zadržavanja](https://nstatic.net/img/logo/s/blic.png)
Kako je saopštilo JP "Putevi Srbije", ovo preduzeće izvodiće radove na više putnih pravaca, pa se mogu očekivati zastoji u saobraćaju.
U Beogradu, radovi će se izvoditi na Pančevačkom mostu. Na graničnim prelazima, očekuju se zadržavanja do 3 sata. Na auto-putu E-75, petlja Mali Požarevac - petlja Umčari, u smeru ka Nišu, do 16. juna izvodiće se radovi na rehabilitaciji kolovoza. U zoni radova, u smeru Beograd - Niš saobraćaj se odvija preticajnom saobraćajnom trakom suprotnog smera. U smeru Niš-Beograd za saobraćaj zatvorena preticajna saobraćajna traka, a saobraćaj se odvija voznom i zaustavnom