Debakl partizanovog rivala! Dunajska Streda razbijena pred revanš sa crno-belima!

Alo 25.07.2021

Rival Partizana u kvalifikacijama za Ligu konferencija, Dunajska Streda, teškim porazom započela je slovačko prvenstvo.

Vicešampion Slovačke doživeo je debakl na gostujućem terenu. Bolja je bila ekipa Mihalovce koja je slavila sa ubedljivih 4:1. Pitanje pobednika bilo je rešeno već na poluvremenu kada je Dunajska Streda gubila 3:0. U nastavku utakmice uspeli su da smanje rezultat preko Taiva, ali do kraja meča su primili još jedan gol. Ekipa koju sa klupe predvodi Mađar Antal Nemet je loše počela sezonu i Partizan bi to mogao da iskoristi. U prvom meču ekipa Aleksandra Stanojević u