Krstajić smirivao lazetića u Gornjem Milanovcu: TSC napravio preokret, trener Metalca je bio ljut

Mondo 25.07.2021  |  Nemanja Stanojčić

TSC je posle velikog preokreta slavio na gostovanju. Trener domaćeg tima je bio nezadovoljan

TSC je posle velikog preokreta slavio na gostovanju. Trener domaćeg tima je bio nezadovoljan Utakmica u Gornjem Milanovcu je bila prava poslastica za ljubitelje fudbala u Srbiji. Viđeno je čak šest golova. Na kraju je TSC savladao Metalac na gostovanju posle preokreta - 2:4 (1:2). Poveo je domaći tim preko Stefana Cvetkovića u 14. minutu, ali nisu dugo zadržali vođstvo. Za tri minuta su gosti dali dva gola preko Saše Tomanovića (17') i Mihajla Banjca (20') i sa tim