Birmančević odveo Malme u treće kolo kvalifikacija za LŠ: Dinamo opravdao ulogu favorita! (video)

Hot sport 27.07.2021  |  Dimitrije Nišavić Vukašin

Bilo je zanimljivo na terenima širom Evrope! U utorak tokom dana su odigrane četiri revanš utakmice 2. kola kvalifikacija za ulazak u grupnu fazu Lige šampiona.

Švedski Malme je uspeo da se plasira u treću rundu. Nakon što je na domaćem terenu slavila rezultatom 2:1, ekipa koju sa klupe predvodi trener Tomason je danas odigrala 2:2 sa Helsinkijem u Finskoj. Domaćin je poveo golom Tehna u 1. minutu meča. Malme se nije predao i već u 10. minutu je uspeo da stigne do izjednačenja. Rezultat je poravnao Danac Anders Kristiansen. Dugo se čekalo na promenu rezultata. U 72. minutu meča u igru je ušao nekadašnji prvotimac