Drugi vezani poraz Radničkog na ”Čairu”, Proleter iz penala odneo bodove iz Niša

Južne vesti 23.08.2021  |  Marko Mitić Južne vesti

Ni u četrvrtoj uzastopnoj utakmici fudbaleri niškog Radničkog nisu uspeli da upišu pobedu, šta više oni su na svom terenu u 6. kolu Superlige poraženi od Proletera rezultatom 1:0 (0:0).

Jedini gol na meču bilo je delo Tomovića, koji je u 61. minutu iskoristio jedanesterac i doneo svom timu važna tri boda. U izuzetno teškim uslovima za igru, po vrlo sparnom vremenu, prvo uzbuđenje nekoliko stotina navijača na ”Čairu” videli su u 11. minutu, kada je udarac krilnog igrača Ristića zaustavio golman novosadskog tima Petrić. Novu šansu domaći su imali u 26. minutu. Aksentijević je probio po desnoj strani uputio oštar centaršut, ali je Duronjićev udarac