Birmančević pogotkom ispisao istoriju! Malme prvi put izborio Ligu šampiona, za to je najzaslužniji naš as!

Alo 24.08.2021

Posle revanš mečeva plej-ofa za Ligu šampiona poznato je da će u elitnom takmičenju učestvovati Benfika, Jang Bojs i Malme

Švedski klub je u Razgradu odbranio prednost iz prvog meča od 2:0 i porazom od 2:1 prvi put izborio Ligu šampiona. Najzaslužniji za to je nopvopečeni reprezentativac Srbije Veljko Birmančević koji je postigao prelep gol iz slobodnog udarca,. Ludogorec je poveo u 10. minutu golom Nedijalkova, ali je srpski vezista izjednačio tri minuta pre kraja prvog poluvremena. Bugari su ponovo poveli u 60. minutu iz penala golom Sotirijua, ali to nije bilo dovoljno za prolaz. U