Kad je teško - Haland! Norvežanin se pojavio niotkuda i ubio Hofenhajm u 91. minutu

Telegraf 27.08.2021  |  Telegraf.rs

Borusija uz puno sreće stigla do drugog trijumfa u Bundesligi u sjajnom meču - 3:2 (0:0)

Kakav meč na otvaranju trećeg kola Bundeslige i kakva pobeda Borusije iz Dortmunda! Izgledalo je da će "Milioneri" zabeležiti još jedan kiks posle prošlonedeljnog poraza u Frajburgu, ali je najbolji napadač domaćih Erling Haland u 91. minutu srećno doneo trijumf svom timu nad Hofenhajmom od 3:2 i raspalio vulkan pred čuvenim "Žutim zidom". Strašan fudbal, posebno u drugom poluvremenu gledali su posetioci ovog petka na Vestfalenu, gde je gost propustio nekoliko